Enostaven velikonočni brunch pečemo recept
Kaj spomladi govori bolj kot šunka, šparglji in limona? V tem Enostavna velikonočna peka, te sestavine kombiniramo z zamrznjenim krompirjem O’Brien, rezultati pa so okusna, puhasta enolončnica, ki je kot nalašč za postrežbo pri velikonočnem brunchu ali drugi pomladni priložnosti. Povežite ga z vašimi najljubšimi kruhovi za zajtrk in morda s kakšnim sadjem za poln obrok.
””

12 obrokov

1 žlica masla
1 srednja čebula, sesekljana
1 kilogram pusto šunko, na kocke

4 skodelice zamrznjenega krompirja O'Brien (hash porjavi s papriko in čebulo), odmrznjen

12 jajc
2 skodelici majhne skute sira
Sok in lupina 1 limone

2 skodelici cheddar jack sira
1 kilogram svežih špargljev, narezane, trde konce zavržemo in narežemo na 1 "dolžine
  1. Segrejte pečico na 350 °. Razpršite stekleno posodo z velikostjo 13 x 9 "z razpršilcem in ga odložite.
  2. V veliki ponvi stopite maslo; dodajte čebulo in dušite, dokler se ne začnejo mehčati.
  3. Vmešajte šunko in pustite kuhati, dokler se koščki ne začnejo rjaveti.
  4. Vmešajte testenine in dobro premešajte.
  5. Zmes prenesite v pripravljen pekač.
  6. Jajca razbite v posodo ali posodo mešalnika; dodajte skuto, limonino lupinico in limonin sok.
  7. Postopek, dokler se dobro ne zmeša (ali stepite, če mešalnika ne uporabljate).
  8. Prelijemo s krompirjevo mešanico, vmešamo koščke sira in špargljev in enakomerno zgladimo.
  9. Pečemo 40-50 minut ali dokler ne porumeni in porjavi in ​​nož, vstavljen v sredino, izide čist.
  10. Pekač pustimo, da sedi 10-15 minut, nato ga narežemo na kvadratke in postrežemo. Ta enolončnica je vroča, vroča pa tudi pri sobni temperaturi.