Njegov Sophomore Slump je končan!
Njegovega padca drugega razreda je konec! Po neverjetni novijski sezoni leta 2004 smo vsi mislili, da bo Kahne leta 2005 postala sijoča ​​zvezda, a namesto tega ni imel iste iskrice. Na srečo njegova tretja sezona doslej bolj spominja na njegovo novoletno leto in čudovito je videti, da se je vrnil. Vodil je 85 krogov dežja, ki je v ponedeljek odložil Golden Corral 500 iz Atlante, zdaj pa zaseda drugo mesto na lestvici za Jimmiejem Johnsonom. Zadnjič, ko je bila ta dirka zmajena s palice, se Kahne sploh ni rodila.

Ker je v razporedu dirk zelo malo vrzeli, dirk preprosto ni mogoče prestaviti na drug vikend. NASCAR raje dirko opravi isti dan, če je to sploh mogoče, da zmanjša finančno izgubo na progi in prodajalce, včasih pa mati narava ne sodeluje. Zato NASCAR dodeli dirko, da bo naslednji dan naslednji dan.

Kahne ni bila edina impresivna na progi. Super je bilo videti tiste, ki jih nismo vajeni videti spredaj. Bobby Labonte je v krogu 2 prišel do vodstva in nekaj časa je bil videti kot stari Bobby, ki ljubi Atlanto. Na žalost se njegov motor ni strinjal in je bil za steno v krogu 57. Toda, kolikor je bil kratek in močan, je bil to kot adrenalin za dirkaško ekipo Petty. In kaj je to? Kyle Petty je končal v prvi deseterici! Kyle, pot! Tako sem vesel, da vidim, da so avtomobili Petty konkurenčni in mislim, da jih bomo še naprej opazovali spredaj, če bo leto nadaljevalo.

Jeff Burton je naredil še en impresiven tek in bil zelo konkurenčen do zadnjih 10 krogov, ko je dobil vibracijo, ki ga je poslal v garažo. Njegova ekipa je očitno na dobri poti, čeprav je Burton zmagal na dirki Busch in je upal ogenj, da bi ponovno zmagal na ravni pokala.

Čeprav ni bil najmočnejši, je Robby Gordon dirko končal in je bil ves dan močan. Pravzaprav je večino dirke tekel blizu spredaj, prav zaradi težave s poznimi jami pa je pripeljal do tega, da ni končal bližje sprednji strani. Gordon, lastnik Chevyja # 7, mora biti v tokratni dirki med 35 najboljših, tako da se mu ni treba bati, če bi se lahko uvrstil na vsako dirko. Dobro mu gre, ko sedi v 19. letu. Ker bo Bristol grozno končal, bi to moralo skrbeti za njim. Dogodek, ki se je zgodil v Gordonovi jami, je ustvaril nekaj tesnobe. John Slusher je Reed Sorenson zadel v jame, vendar je zdaj v redu. Pit cesta je nevaren kraj, k sreči je bila tokrat škoda minimalna.

Dale Earnhardt Jr. je vse bolj videti kot svoj stari jaz. Končno se zdi, da je timsko delo, ki je potrebno za uspešno ekipo, in dobro je videti, da se končno združijo. Nekatere skladbe, ki jih je v preteklosti dobro opravil, se kmalu pojavijo, morda ga bomo kmalu videli na Lane Victory.

Tony Stewart je bil videti bolj sproščen in pokazal se je na progi. Njegov top 5 cilj ga je premaknil za 7 mest na lestvici, kar je največja poteza v tednu. Naslednjih nekaj tednov je nekaj njegovih najboljših skladb, zato v celoti pričakujem, da ga bom še videl nad vzpenjanjem.

Ta teden se odpravljamo proti Bristolu. To je daleč najljubša skladba mnogih oboževalcev. Ni tako za vse voznike. Zdi se, da je ta kratka skladba v obliki sklede sprožila kratek čas. To je zloglasno mesto, ko se ujamete v nekem drugem neredu. Verjetno je najverjetneje skladba, ki od voznikov opazi neznačilno vedenje, saj se tako razjezijo. Kvalifikacije so bile odpovedane zaradi dežja, zato se bodo postavile po pravilih NASCAR po točkah lastnikov iz lanskega leta. To postavlja Stewarta na drog. Upajmo, da bo vreme v nedeljo bolj kooperativno. Priljubljeni najljubši so Stewart, Jeff Gordon in Labonte. Ne glede na to, kdo se konča na Lagu za zmago, pri Bristolu zagotovo ne bo manjkalo navdušenja.

Čestitamo Brentu Shermanu in njegovi ženi, ki sta bila v torek blagoslovljena z dojenčkom. Mamica in dojenček Brent Cooper Sherman delata dobro.