2008 U. S. Odprto za ženske
To je pravi čas, da si ogledate Ladies Golf z njihovim odprtim turnirjem 2008, ki se igra v Interlachen Country Clubu v Edini, Minnesota. To je staro golf igrišče, ki je prirejalo številne tako znane golf turnirje. Veliko težav je izzvati veliko naših gospe Golf Pro. To bo zadnji golf turnir Annike Sorenstam, saj je dala vedeti, da se bo po tem odprtem dogodku upokojila. V uvodnem krogu se ni dobro odrezala, vendar upam, da bo na turnirju veliko bolje.

Lorena Ochoa je favorizirana, saj je že letos osvojila šest turnirjev. Čeprav je prvi dan igrala rundo in se igrala z amaterjem, ki je bil eden vodilnih pri minus štirih. To je bilo izjemno za Marijo Jose Uribe iz Columbia, ki je med igranjem ob Ochoi streljala na 69. Na tem turnirju je bilo veliko vodilnih žensk na svetu in mnoge so se odlično odrezale.

Vodja ob koncu prvega dne je bila Pat Hurst pri 39 letih navdušena nad tem, da je svoje ime postavila na vodilno desko s šestimi, mlajšimi od 67 let. Vodilno mesto je delila z Ji Young Oh, ki je prav tako imel 67. To je izjemen golf za ta dva voditelja in bo zanimivo videti, kako sta se odrezala preostali del turnirja. Dvaindvajset igralcev je prvi dan prelomilo par, saj je to igrišče za golf pet, kar pomaga dolgoprodorcem. Deževi so zelenice postale mehke, zato so igralcem pomagale s svojimi piti.

Zaradi vremenske zamude so morali drugi krog zaključiti zgodaj zjutraj. To je pripeljalo do tega, da Michelle Wie še nekaj preostalih turnirjev ni pripravila skupaj z nekaj drugimi. Angela Park, ki bo postala državljanka ZDA, je vodila po drugem krogu, ko je streljala z igralcem 6 do 66 let.

Stacey Lewis je bila vodilna po četrtem dnevu odprtega turnirja, saj je v nedeljo v zadnji krog prišla do skupnega 67. prostega kroga. Je 23 letno teksaško dekle iz Woodlandsa. Bilo je fascinantno gledati, kako se vsi borijo za prepir. Paula Creamer je igrala izjemno, saj je bila z enim udarcem nazaj. Še en mlad igralec golfa Inbee Park iz Koreje je star komaj 19 let in je imel le dva udarca nazaj.

Zadnji krog v nedeljo je potekal v lepem vremenu, ko so se zaljubljeni ženski iz Amerike vračali nazaj, tisti z imenom Park in Kim pa so vodili naprej in nazaj. Annika Sorenstam na svoji zadnji luknji je par 4 izluščila svoj plovni strelec v luknjo za čudovit način, da se umakne iz te odlične igre. Annika je bila odlična igralka in ženski golf je naredil zanesljiv uspeh. Želimo ji dobro v novem življenju.

Park je bil edini igralec v zadnjih skupinah, ki je prebil par. Končala je pri 9-ih pod 283 in zaslužila 585.000 dolarjev, postala je najmlajša ženska, ki je kdaj osvojila U. S. Open. Medtem ko je prejela nagrade, sta jo s pivom namočila prijatelja Jeong Jang in I.K. Kim. To je neverjetno, če ima nekdo tako mlad, da bi na koncu odšel s tega turnirja. Več moči ji in morda bomo imeli več deklet, ki se ukvarjajo s tem športom. Inbee Park si zasluži naše čestitke za nekaj fantastičnih posnetkov golfa in za vaše zmagovalno prizadevanje na U. S. Open. Vaša postavitev je bila resnično na voljo in neverjetna za gledanje.

Navodila Video: MEETING THE ENEMY A feminist comes to terms with the Men's Rights movement | Cassie Jaye | TEDxMarin (Maj 2024).